Podnikové informační systémy

Lepší informační systémy znamenají lepší fungování firmy. Jak praví obecná definice, informační systém je celek zahrnující lidi, procesy, SW a HW. Proto je z hlediska úspěšného fungování soukromé společnosti či státní organizace klíčové sladění všech čtyř složek informačního systému.

Asociace za lepší ICT řešení pomáhá při výběru těch lepších řešení; podporujeme sdílení osvědčených konceptů, jejich ladění i následné inovace. K dispozici jsou výborně provázané a vzájemně se doplňující informační systémy s vyšší mírou automatizace.

Níže naleznete přehledy řešení nabízených na českém trhu, vhodných oblastí jejich nasazení a u těch používanějších systémů i zkušenosti uživatelů.

Zaměřujeme se především na systémy pro plánovaní podnikových zdrojů (ERP – Enterprise Resource Planning), řízení vztahů se zákazníky (CRM – Customer Relationship Management), správu dokumentů a obsahu (DMS – Document Management System, ECM – Enterprise Content Management) a využití informací (BI – Business intelligence).

PRŮVODCE VÝBĚREM

Usilujete o optimalizaci procesů, zvyšování produktivity, výkonnosti a vyšší míru automatizace činností? Využijte konzultační týmy zkušených architektů a správců informačních systémů z firem jako je ta vaše. Inovujte v duchu probíhající digitální transformace.

PŘEHLED PODNIKOVÝCH INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Podnikové informační systémy

Přehledy informačních systémů používaných v České republice, s recenzemi a referencemi.

ERP systémy – firmy a podniky

Přehled nejpoužívanějších ERP podnikových informačních systémů s recenzemi a referencemi.

GDPR-ready systémy

Přehled podnikových informačních systémů, které jsou připraveny na požadavky GDPR nařízení.

CRM systémy – péče o zákazníky

Přehledy a recenze oblíbených CRM systémů pro řízení vztahů se zákazníky v českých organizacích.

Účetní programy

Přehled ERP podnikových informačních systémů pro středně velké firmy, u těch nejpoužívanějších s recenzemi a referencemi.

ECM systémy – správa obsahu

Přehled nejpoužívanějších ECM systémů pro správu podnikového obsahu a procesů s recenzemi a referencemi.

DMS systémy – řízení dokumentů

Přehledy a recenze nejpoužívanějších DMS systémů pro řízení přístupu, vyhledávání a zálohování dokumentů.

ERP systémy pro střední firmy

Přehled ERP podnikových informačních systémů pro středně velké firmy, u těch nejpoužívanějších s recenzemi a referencemi.

SAP S/4 HANA

Podnikový informační systém řadíme do těchto kategorií: ERP velké firmy, ERP střední firmy, ERP systémy, CRM velké firmy, Informační systémy, Účetní program

easy CRM

Informační systém pro řízení vztahů se zákazníky řadíme do kategorií: CRM střední firmy, Informační systémy

Epicor iScala CRM

Informační systém pro řízení vztahů se zákazníky řadíme do kategorií: CRM střední firmy, CRM velké firmy, Informační systémy

InTouch CRM

Informační systém pro řízení vztahů se zákazníky řadíme do kategorií: CRM střední firmy, CRM velké firmy, Informační systémy

Košík