Pravidla použití webových stránek

Používáním webových stránek na našem webu souhlasíte s níže uvedenými pravidly. Pokud s těmito pravidly nesouhlasíte, nejste oprávněni naše webové stránky používat a měli byste jejich užívání ihned ukončit.

Provozovatelem těchto webových stránek je Asociace za lepší ICT řešení, o.p.s.

Pokud není uvedeno jinak, máte právo obsah těchto webových stránek prohlížet, kopírovat, tisknout a distribuovat, a to za podmínky, že jakákoli kopie obsahu bude zahrnovat dovětek o autorských právech či jiné označení zdroje obsahu.

Při používání těchto stránek a přístupu k nim se budete řídit platnými zákony.

Berete na vědomí a souhlasíte, že Vaše osobní informace a údaje mohou být použity v souladu s naším Kodexem ochrany osobních údajů. Souhlasíte s použitím souborů cookies, které nám pomáhají připravit obsah podle vašich osobních preferencí a porozumět způsobu využití našeho webu. Soubory cookies obsahují malé množství informací a prostřednictvím webového serveru jsou ukládány do vašeho prohlížeče. Ten je pak při každé další návštěvě posílá našemu serveru, který vás takto pozná. Stejně tak je využívají i internetové služby cílené reklamy pro zobrazení tématických sdělení.

Tyto webové stránky obsahují obecné informace, na jejichž přesnosti usilovně pracujeme, nicméně jejich pravdivost či úplnost nezaručujeme. Obsah je poskytován „tak jak je“, bez jakékoliv záruky, a to včetně obsahu na odkazovaných webových stránkách či jiných zdrojích od třetích stran.

Webové stránky ani jakýkoliv propojený obsah nejsou odborným poradenstvím a nejsou odbornou službou, takže než učiníte jakékoliv rozhodnutí ovlivňující vaše podnikání či investice, konzultujte je s odborným poradcem.

Tento web používáte na své vlastní riziko a provozovatel nenese odpovědnost za žádné přímé či nepřímé škody související s jeho používáním.

Provozovatel si vyhrazuje právo tato Pravidla použití kdykoliv změnit, a je proto vaší povinností je průběžně sledovat.

 

Poslední revize: 2.1.2017

Košík