Chytrá podpora Penelopa

Info

Chytrá podpora Penelopa

Softwarový robot Chytrá podpora Penelopa dokáže zodpovědět až 70 % nejčastějších dotazů a ty složitější připraví a předá lidským kolegům. Podpora prostřednictvím webu a krátkých zpráv může sloužit zákazníkům i zaměstnancům non-stop. Chytrá podpora Penelopa si zapamatuje všechny otázky i odpovědi a může nasměrovat uživatele na stránky s dalšími informacemi nebo zadat požadavek do interního systému. Cena tohoto robota se pohybuje kolem 10 tisíc Kč měsíčně.

Softwaroví roboti v sobě kombinují konverzační umělou inteligenci s chytrými aplikacemi a volitelným propojením do podnikových systémů. Rozsah informací, které má Chytrá podpora Penelopa k dispozici určujete vy a jejich bezpečnost je stejná jako v běžných cloudových službách.

Roboti nejsou náhradou lidských zaměstnanců, ale vytvoří jim prostor pro důležitější a kreativní činnosti a zvýší jejich komfort. Např. 2 zaměstnanci + softwarový robot zvládnou práci 3 lidí.

Demo verze robota Chytrá podpora Penelopa

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Chytrá podpora Penelopa – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti uživatelů s robotem Chytrá podpora Penelopa? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme recenze informačních systémů, aplikací a robotů. Souhrnná recenze pro Chytrá podpora Penelopa s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený z IT správců a manažerů z organizací podobných té vaší zde.

Chytrá podpora Penelopa
  • Spokojenost uživatelů
  • Podpora a aktualizace
  • Dodavatelská síť
3.8

A váš názor na Chytrá podpora Penelopa?

Demo a videa

Demo verze Chytrá podpora Penelopa

Demo verze Chytrá podpora Penelopa není v tuto chvíli k dispozici, více informací na stránce dodavatele zde.

Video: Pomohou už letos chytří chatboti personalistům?

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík