Výukový robot Dobot Magician

Výukový robot Dobot Magician

Snadno programovatelný průmyslový robot s mechanickým ramenem, nástavci a komunikací přes Bluetooth a WiFi poslouží k výuce na škole i v provozu.

Socialbot Alquist

Softwarový sociální robot dokáže vést smysluplnou konverzaci na libovolné obecné téma a dohledávat informace na internetu.

Chytrá asistentka Agáta

Softwarový asistenční robot pro zaměstnance a podnikatele zajišťuje administrativu, plánování schůzek, zasílání výkazů a hlídání úkolů a priorit.

Chatbot Artin

Softwarový konverzační robot kombinuje umělou inteligenci s chytrými aplikacemi a volitelným propojením do podnikových systémů.

Chytrý náborář Nikolas

Softwarový HR robot pomáhá s náborem nových zaměstnanců, propagací firmy, prvním kolem pohovorů a zvýšením účinnosti pracovní inzerce.

Chatbot Feedyou

Softwarový konverzační robot kombinuje umělou inteligenci s chytrými aplikacemi a volitelným propojením do podnikových systémů.

Chytrá podpora Penelopa

Softwarový poradenský robot pomáhá zaměstnancům a zákazníkům s řešením nejčastějších otázek a problémů non-stop a vždy s dobrou náladou.

Chytrá účetní Uršula

Softwarový účetní robot zajišťuje přepis faktur do informačního systému, hlídání termínů a zasílání přehledů jednotlivým vedoucím v režimu 24/7/365.

Informační robot Pepper

Informační robot se pohybuje v předem daném prostoru, vítá návštěvníky, poskytuje základní informace a baví čekající hosty.

Kolaborativní robot UR3

Průmyslový kolaborativní robot automatizuje opakující se a monotónní procesy a sníží zátěž a rizika pro zaměstnance.

Mobilní robot MIR

Průmyslový robot zajišťuje autonomní přepravu palet v rámci interních prostor firmy a sníží zátěž a rizika pro zaměstnance.

Kuchyňský robot AS4

Kuchyňský robot dokáže pomoci v menších i větších gastronomických provozech a sníží zátěž i rizika pro zaměstnance.

Košík