Info

ERP informační systém Sage X3

Informační systém Sage X3 je zaměřený především na středně velké podniky se 100 až 500 zaměstnanci v různých odvětvích včetně obchodu, výroby, služeb, distribuce a dalších.

Celosvětově používá ERP systém Sage X3 více než 4800 podniků ve stovce zemí. Na českém trhu Sage působí prostřednictvím svého partnera Deveho Consulting Group. Systém vstoupil na český trh ve své 7. verzi a je plně lokalizovaný a připravený na českou legislativu.

Součástí ERP systému Sage X3 je webové rozhraní založené na HTML5, které podporuje řadu prohlížečů a snadnou personalizaci. Sage X3 nabízí také mobilní přístup a integraci s Microsoft Office. Za jednu z klíčových vlastností lze označit výkonné vyhledávání.

Demo verze ERP systému Sage X3

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Znáte tento systém? Prosíme, podělte se o svou zkušenost.

Jestli ještě nemáte vyřešeno zavedení GDPR – zde je shrnutí.

Sage X3 – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti vám podobných uživatelů s ERP systémem Sage X3? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme rozsáhlé recenze informačních systémů a jejich dodavatelů. Souhrnná recenze Sage X3 s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený ze správců systému Sage X3 z organizací podobných té vaší zde.

Sage X3
  • Spokojenost uživatelů
  • Podpora a aktualizace
  • Dodavatelská síť
3.7

A váš názor na Sage X3?

Demo a videa

Demo verze Sage X3

Demo verze systému Sage X3 není v tuto chvíli k dispozici, více informací na stránce výrobce zde.

Představení systému Sage X3

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík