Inside software nicety

Info

Informační systém Inside software nicety

ERP systém Inside software nicety je produktem české společnosti Inside software s.r.o. založené v roe 2009. Inside software nicety je určen především pro malé a střední firmy v oblasti řízení obchodu, skladů a výroby.

Program Inside software nicety je napsán v jazyce Java, lze jej tedy provozovat na libovolném operačním systému – Linux, MS Windows, Mac OS, UNIX. Rovněž výběr databázového stroje záleží pouze na uživateli.

ERP systém lze instalovat on-premise na vlastním hardwaru nebo v cloudu, přičemž dodavatel nabízí uložení dat ve vlastním datovém centru. Inside software nicety je ovládán prostřednictvím internetového prohlížeče, lze použít i mobilní terminál.

Úzké propojení programů Inside a Pohoda vytváří komplexní ERP systém. K řízení financí (banka, pokladna) slouží program Pohoda s tím, že platby faktur se přenáší zpětně do Inside. Komunikace mezi programy je plně automatizovaná a doklady jsou přenášeny oboustranně.

Inside Article Train technologie

Obchodní, výrobní a skladové doklady jsou provázány technologií nazvanou IAT – Inside Article Train, která umožňuje uživatelsky jednoduché řízení pochodu zakázky. Hlavní přednosti je plnění zakázky po etapách, pouze částečné plnění a operativní změny v průběhu realizace. Rovněž časová posloupnost tvorby dokladů může být libovolná.

Moduly ERP systému Inside software nicety:

  • Prodej
  • Nákup
  • Výroba
  • Interní převody
  • Finance

Demo verze ERP systému Inside software nicety

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Znáte tento systém? Prosíme, podělte se o svou zkušenost.

Jestli ještě nemáte vyřešeno zavedení GDPR – zde je shrnutí.

Inside software nicety – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti vám podobných uživatelů s ERP systémem Inside software nicety? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme rozsáhlé recenze informačních systémů a jejich dodavatelů. Souhrnná recenze Inside software nicety s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený ze správců systému Inside software nicety z organizací podobných té vaší zde.

Inside software nicety
  • Spokojenost uživatelů
  • Podpora a aktualizace
  • Dodavatelská síť
3.7

A váš názor na Inside software nicety?

Demo a videa

Více informací najdete zde.

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík