Výukový robot Dobot Magician

Info

Výukový robot Dobot Magician

Výukový robot Dobot Magician od společnosti Dobot je snadno programovatelný robot s mechanickým ramenem a řadou nástavců. Díky jeho jednoduchosti a Bluetooth a WiFi rozhraní je výborným prostředkem pro prvotní seznámení s roboty i pro efektivní výuku jejich programování.

Dobot Magician je vhodným robotem jak pro úplné začátečníky, tak i pro efektivní rozvoj znalostí pokročilých uživatelů a studentů technických oborů. Součástí balení je kromě robotické ruky i pneumatický a vakuový gripper s pumpou, kit pro 3D tisk a držák pera pro psaní a kreslení. Dále Laser kit pro jednoduché laserové gravírování, Bluetooth a WiFi modul a joystick.

Kolaborativní roboti se stávají součástí mnoha výrobních a logistických procesů, takže by se s nimi měli studenti určitě znát.

Recenze a předvedení robota Výukový robot Dobot Magician

Asociace se hodnocení a implementaci průmyslových robotů nevěnuje. Uvádíme je v našem přehledu jen pro ilustraci. Pokud máte zájem o bližší informace či předvedení ve firmě podobné té vaší, zadejte požadavek zde a my poptávku předáme specializovanému českému dodavateli.

Demo a videa

Demo verze Výukový robot Dobot Magician

Demo verze Výukový robot Dobot Magician není v tuto chvíli k dispozici, předvedení lze objednat na stránce dodavatele zde.

Anglické video s představením Dobota

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Košík