Info

ERP informační systém Vema

Vema je ERP systém české společnosti Vema, a.s. založené v roce 1990, která se stala součástí skupiny Solitea sdružující IT firmy ze střední Evropy. Je vhodný především pro rozpočtové a příspěvkové organizace a v současnosti má přes 7000 klientů. Celkem 250 organizací používá systém prostřednictvím tzv. ASP modelu (application service providing), což řadí společnost Vema na první místo v této kategorii na českém trhu.

Informační ERP systém Vema nabízí ucelené řešení na podporu procesů řízení lidských zdrojů, ekonomiky a logistiky (modul EKOS). Tři základní produkty HR systému uspokojí jak menší subjekty, které chtějí řešit jen mzdovou problematiku a základní personální evidenci, tak velké společnosti požadující komplexní řešení HR.

Informační ERP systém Vema je postaven na vícevrstvé architektuře. Má oddělenou datovou vrstvu od aplikační a klientské. Na aplikačním serveru se přitom nachází jak databáze, tak i aplikace. Systém využívá technologii tenkého klienta, který pouze „posílá obrazovky“ ze samotné aplikace. Systém pracuje s vlastní nativní databází. Pro vývoj internetové verze klienta je využita technologie MS Silverlight.

Demo verze ERP systému Vema

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Znáte tento systém? Prosíme, podělte se o svou zkušenost.

Jestli ještě nemáte vyřešeno zavedení GDPR – zde je shrnutí.

Vema – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti vám podobných uživatelů s ERP systémem Vema? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme rozsáhlé recenze informačních systémů a jejich dodavatelů. Souhrnná recenze Vema s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený ze správců systému Vema z organizací podobných té vaší zde.

Vema
  • Spokojenost uživatelů
  • Podpora a aktualizace
  • Dodavatelská síť
3.7
Demo a videa

Demo verze Vema

Demo verze systému Vema není v tuto chvíli k dispozici, více informací na stránce výrobce zde.

Dodavatelé

Autorizovaní dodavatelé

Agentura KONTOR s. r. o. Teplice v Čechách
CÍGLER SOFTWARE West, s.r.o. Plzeň
CÍGLER SOFTWARE, a. s. Brno
Faster CZ spol. s r. o. Brno
Helena Konečná – SW-KON Liberec – Horní Hanychov
ICOMP EkoServis Žatec
IndiGO group s. r. o. Rychnov nad Kněžnou
Ing. Iveta Klimečková Brno
Ing. Jiří Koudelka – DAT Jablonec nad Nisou
Ing. Zdeněk Pulpán Heřmanův Městec
KOMS Brno
Marie Uhrová, p.m. Brno
MELCO spol. s r. o. Trutnov
Office Studio Most
PC Trade & Service, v.o.s. Olomouc
Progresia s.r.o. Praha 9
SIMWARE s. r. o. Ústí nad Labem
Služby VEMA Ostrava 1
Softbit software, s. r. o. Rychnov nad Kněžnou
SOP Veselí nad Moravou
Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík