Info

Účetní systém VABANK

VABANK je klasický účetní software vyvíjený již přes 20 let. Systém se dlouho držel prostředí MS-DOS, nyní je funkční i ve Windows. Základem softwaru VABANK je deník, který je možno neomezeně opravovat po celé účetní období. Vkládání účetních dat je velice rychlé a jednoduché – bez vyplňování zbytečných údajů – a přitom lze z deníku později získat velké množství informací pro operativní řízení firmy i středisek.

Demo verze ERP systému VABANK

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Znáte tento systém? Prosíme, podělte se o svou zkušenost.

Jestli ještě nemáte vyřešeno zavedení GDPR – zde je shrnutí.

VABANK – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti vám podobných uživatelů s ERP systémem VABANK? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme rozsáhlé recenze informačních systémů a jejich dodavatelů. Souhrnná recenze VABANK s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený ze správců systému VABANK z organizací podobných té vaší zde.

VABANK
  • Spokojenost uživatelů
  • Podpora a aktualizace
  • Dodavatelská síť
3.7
Demo a videa

Demo verze VABANK

Demo verze systému VABANK je k dispozici, více informací na stránce výrobce zde.

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík