Socialbot Alquist

Info

Softwarový robot Socialbot Alquist

Socialbot Alquist týmu z pražské ČVUT je světová dvojka ve společenské konverzaci na platformě domácího asistenta Amazon Echo. Úkolem sociálního robota (socialbota) je vést smysluplnou konverzaci na libovolné téma, například o filmech, sportech apod. Socialbot Alquist je zatím k dispozici pouze v angličtině.

Softwaroví roboti v sobě kombinují konverzační umělou inteligenci s chytrými aplikacemi a volitelným propojením do dalších systémů.

Demo verze robota Socialbot Alquist

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Socialbot Alquist – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti uživatelů s robotem Socialbot Alquist? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme recenze informačních systémů, aplikací a robotů. Souhrnná recenze pro Socialbot Alquist s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený z IT správců a manažerů z organizací podobných té vaší zde.

Socialbot Alquist
  • Spokojenost uživatelů
  • Podpora a aktualizace
  • Dodavatelská síť
3.8

A váš názor na Socialbot Alquist?

Demo a videa

Demo verze Socialbot Alquist

Socialbota můžete vyzkoušet tak, že řeknete “Alexa, let’s chat.” vašemu Amazon Echo zařízení. To vám následně nabídne jednoho ze tří finálových soutěžních botů v Alexa Prize, mezi nimiž je i Alquist.

Video: Finalista Alquist

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík