Kolaborativní robot UR3

Info

Kolaborativní robot UR3

Kolaborativní robot UR3 od společnosti Universal Robots je cobot pro výrobní podniky všech velikostí. Lehký kolaborativní robot UR3 lze umístit na pracovní stůl, váží pouze 11 kg, dokáže pracovat s předměty do 3 kg a otáčí se v rozsahu 360° na všech zápěstních kloubech. Cena tohoto robota se pohybuje kolem 800 tisíc Kč.

Kolaborativní roboty automatizují opakující se a monotónní procesy, omezují jejich rizika a zvyšují jejich efektivitu. Tímto způsobem pomáhají výrobním oddělením přiřadit jejich zaměstnance na pracovní pozice se zajímavější náplní práce. Průmyslové roboty pomáhají vytvářet pracovní místa, která zaměstnancům přinášejí nové možnosti a společnosti přidávají další hodnotu.

Kolaborativní roboti nejsou náhradou lidských zaměstnanců, ale vytvoří jim prostor pro důležitější činnosti a zvýší jejich komfort.
Např. 2 zaměstnanci + robot zvládnou práci 3 lidí.

Recenze a předvedení robota Kolaborativní robot UR3

Asociace se hodnocení a implementaci průmyslových robotů nevěnuje. Uvádíme je v našem přehledu jen pro ilustraci. Pokud máte zájem o bližší informace či předvedení ve firmě podobné té vaší, zadejte požadavek zde a my poptávku předáme specializovanému českému dodavateli.

Demo a videa

Demo verze Kolaborativní robot UR3

Demo verze Kolaborativní robot UR3 není v tuto chvíli k dispozici, více informací na stránce výrobce zde.

Firemní video AMTECH

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Košík