Info

ERP informační systém KARAT

ERP systém KARAT pro střední a velké společnosti je produktem české společnosti KARAT Software a.s. V současnosti poskytuje své služby více než 650 klientským podnikům, v nichž její informační systémy používá kolem 8000 uživatelů. Na trh byl ERP systém KARAT uveden v roce 1999 a při jeho vývoji byly využity zkušenosti z vývoje informačního systému ISO, přímého předchůdce produktu KARAT.

ERP systém KARAT využívá vícevrstvou technologii Client/Server. Vnitřní architektura systému je tvořena vývojovým jádrem a jádry aplikačními. Vývojové jádro tvoří systémové knihovny a vlastní CASE nástroj pro vytváření aplikací v prostředí systému. Aplikační jádra obsahují společné vlastnosti pro zajištění maximální bezpečnosti a specifické vlastnosti. Systém lze propojit na internetové obchody ShopCentrik.

ERP systém KARAT je dodáván ve třech verzích, dle velikosti a nároků zákazníka.

KARAT Express

KARAT Express je určen menším firmám, které se typicky vyznačují dosud pevně nedefinovanými nebo jednoduchými pracovními postupy a procesy běžnými ve společnostech její velikosti. Licence je stanovena pro 5 uživatelů.

Produkt řeší tyto oblasti:
 • Účetnictví a výkazy
 • Finance
 • Majetek
 • Personalistika a mzdy
 • Skladové hospodářství
 • Nákup
 • Prodej
 • Marketing a obchod
 • Základní manažerské řízení a rozhodování

KARAT Advance

KARAT Advance je určen menší nebo středně velké firmě, která se rozhodne investovat do systému schopnému respektovat zavedené procesy a přizpůsobit se. Využije modifikovatelnost v souladu s měnícími se. Modifikaci upřednostňuje provádět částečně i vlastními silami, ovšem k tomuto účelu nemá specializované IT oddělení. Nepotřebuje tvořit speciální firemní modul, je schopna své procesy pokrýt moduly nabízenými. Licence lze využít až pro 20 uživatelů.

KARAT Enterprise

Produkt je určen větší nebo velké firmě, která díky rozsahu svých procesů, dynamičnosti prostředí a nutnosti se přizpůsobovat upřednostňuje provádět rychlé a časté úpravy i většího charakteru vlastními silami a k tomuto účelu má specializované IT oddělení nebo IT pracovníky. Informační systém je zde nezbytným prostředkem k udržení kontroly a efektivity, a to při velkém objemu dat. Licence umožňuje neomezené množství uživatelů.

Demo verze ERP systému KARAT

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Znáte tento systém? Prosíme, podělte se o svou zkušenost.

Jestli ještě nemáte vyřešeno zavedení GDPR – zde je shrnutí.

KARAT – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti vám podobných uživatelů s ERP systémem KARAT? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme rozsáhlé recenze informačních systémů a jejich dodavatelů. Souhrnná recenze KARAT s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený ze správců systému KARAT z organizací podobných té vaší zde.

KARAT
 • Spokojenost uživatelů
 • Podpora a aktualizace
 • Dodavatelská síť
4.1
Demo a videa

Demo verze ERP systému KARAT

On-line demo ERP systému KARAT je vám k dispozici zdarma na vyžádání na stránkách výrobce zde.

Dodavatelé

Autorizovaní dodavatelé

AXIMA, spol. s r.o. Brno
Bartech, s.r.o. Hodonín
ECM System Solutions s.r.o. Mikolajice, okres Opava
FoNet, spol. s r.o. Brno
ITMAN Czech, s.r.o. Brno
KARAT Solution s.r.o. Jihlava
KS – program, spol. s r.o. Brno
MICROCOMP Plus s.r.o. Pacov
NALCOM s.r.o. Hradec Králové
NeTa Systems, s.r.o. Opava
One Services Česká republika s.r.o. Ostrava
PCV Computers, s.r.o. České Budějovice, Uherské Hradiště
Prodirect s.r.o. Hradec Králové
SkyTron s.r.o. Praha 9
TCL Consulting, a.s. Ostrava
ZAS Group s.r.o. Olomouc
Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík