Info

Informační systém WES

Informační ERP systém WES je určen k podpoře obchodní, výrobní a servisní činnosti, skupinám firem s požadavkem nadpodnikového zpracování („Holding“) a firmám zpracovávajícím účetnictví nebo mzdy pro jiné firmy.

Výrobce ERP systému WES, společnost ZZNet, s.r.o. vyvíjí informační systém pokrývající potřeby výrobních a obchodních organizací pohybujících se zejména v oblasti zpracování a obchodování se zemědělskými komoditami a zajišťuje jeho metodický a programový servis.

Základem ERP systému WES je transakční SQL databáze, kterou lze provozovat jak na Windows serverech, tak na Linuxu. Klientské přístupy k datům jsou možné jak v lokálních PC sítích tak v terminálovém prostředí.

Demo verze ERP systému WES

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Znáte tento systém? Prosíme, podělte se o svou zkušenost.

Jestli ještě nemáte vyřešeno zavedení GDPR – zde je shrnutí.

WES – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti vám podobných uživatelů s ERP systémem WES? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme rozsáhlé recenze informačních systémů a jejich dodavatelů. Souhrnná recenze WES s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený ze správců systému WES z organizací podobných té vaší zde.

WES
  • Spokojenost uživatelů
  • Podpora a aktualizace
  • Dodavatelská síť
3.7
Demo a videa

Více informací najdete zde.

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík