Informační robot Pepper

Info

Informační robot Pepper

Informační robot Pepper od společnosti SoftBank Robotics je humanoidní robot určený ke komunikaci s veřejností. Informační robot Pepper rozpozná člověka i jeho základní emoce, naslouchá a hovoří anglicky a prostřednictvím zabudovaného tabletu i česky. Tento robot již pracuje na pražském letišti, v hotelech i firmách, kde vítá návštěvníky, poskytuje informace a baví čekající hosty. Robot-společník nepřenáší předměty, ale sám se přemisťuje rychlostí 3 km/hod a umí i tančit. Cena se pohybuje kolem 300 tisíc Kč.

Informační roboti jsou návštěvníkům k dispozici non-stop, zodpoví jim nejčastější dotazy a zpříjemní čekání. Kolaborativní roboti nejsou náhradou lidských zaměstnanců, ale vytvoří jim prostor pro důležitější činnosti a zvýší jejich komfort.
Např. 2 zaměstnanci + robot zvládnou práci 3 lidí.

Recenze a předvedení robota Informační robot Pepper

Asociace se hodnocení a implementaci průmyslových robotů nevěnuje. Uvádíme je v našem přehledu jen pro ilustraci. Pokud máte zájem o bližší informace či předvedení ve firmě podobné té vaší, zadejte požadavek zde a my poptávku předáme specializovanému českému dodavateli.

Demo a videa

Demo verze Informační robot Pepper

Demo verze Informační robot Pepper není v tuto chvíli k dispozici, více informací na stránce výrobce zde.

Anglická recenze a rozhovor s Pepperem

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Košík