Info

Informační systém Info Office

ERP systém Info Office je produktem české společnosti Info Office s.r.o., která jej uvedla na trh v roce 2002. Od té doby jej si našel více než 500 zákazníků.

ERP systém Info Office byl dodávám zpočátku ve formě on-premise řešení s názvem Info Office MMI. Vychází z komplexní platformy společnosti Microsoft. To znamená, že data jsou uložena na bázi MS SQL Serveru 2008/2010 a veškeré další části jsou generovány na úrovni MS Access 2007/2010. Z těchto důvodů je ERP systém plně kompatibilní s produkty Microsoft Office.

Od roku 2013 nabízí společnost produkt v cloudové verzi – Info Office Online postavené na platformě Microsoft Azure, vyvinutý pro nasazení na datových centrech jako služba (SaaS). a s přístupem odkudkoliv přes webový prohlížeč. Platba za užívání je formou měsíčního předplatného.

Demo verze ERP systému Info Office

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Znáte tento systém? Prosíme, podělte se o svou zkušenost.

Jestli ještě nemáte vyřešeno zavedení GDPR – zde je shrnutí.

Info Office – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti vám podobných uživatelů s ERP systémem Info Office? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme rozsáhlé recenze informačních systémů a jejich dodavatelů. Souhrnná recenze Info Office s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený ze správců systému Info Office z organizací podobných té vaší zde.

Info Office
  • Spokojenost uživatelů
  • Podpora a aktualizace
  • Dodavatelská síť
3.7

A váš názor na Info Office?

Demo a videa

Více informací najdete zde.

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík