Chytrý náborář Nikolas

Info

Softwarový robot Chytrý náborář Nikolas

Chytrý náborář Nikolas pracuje pro firmu a její HR oddělení dnem i nocí. Prostřednictvím chatu oslovuje potenciální uchazeče, pochválí firmu, vysvětlí náplň pracovní pozice a ověří kvalifikaci daného člověka. Chytrý náborář Nikolas provede předvýběr uchazečů a připraví přehledy pro personalistu. Umí komunikovat prostřednictvím krátkých zpráv na nejoblíbenějších platformách. Cena tohoto robota se pohybuje kolem 5 tisíc Kč měsíčně.

Softwaroví roboti v sobě kombinují konverzační umělou inteligenci s chytrými aplikacemi a volitelným propojením do podnikových systémů. Rozsah informací, které má Chytrý náborář Nikolas k dispozici určujete vy a jejich bezpečnost je stejná jako v běžných cloudových službách.

Roboti nejsou náhradou lidských zaměstnanců, ale vytvoří jim prostor pro důležitější a kreativní činnosti a zvýší jejich komfort. Např. 2 zaměstnanci + softwarový robot zvládnou práci 3 lidí.

Demo verze robota Chytrý náborář Nikolas

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Chytrý náborář Nikolas – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti uživatelů s robotem Chytrý náborář Nikolas? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme recenze informačních systémů, aplikací a robotů. Souhrnná recenze pro Chytrý náborář Nikolas s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený z IT správců a manažerů z organizací podobných té vaší zde.

Chytrý náborář Nikolas
  • Spokojenost uživatelů
  • Podpora a aktualizace
  • Dodavatelská síť
3.8

A váš názor na Chytrý náborář Nikolas?

Demo a videa

Demo verze Chytrý náborář Nikolas

Demo verze Chytrý náborář Nikolas není v tuto chvíli k dispozici, více informací na stránce dodavatele zde.

Video: Pomohou už letos chytří chatboti personalistům?

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík