Chytrá účetní Uršula

Info

Softwarový robot Chytrá účetní Uršula

Chytrá účetní Uršula zajistí pro účetní oddělení přepis faktur do účetního systému či ERP, hlídání termínů splatnosti a zasílání pravidelných i ad-hoc reportů jednotlivým vedoucím. Umí komunikovat prostřednictvím mailu a krátkých zpráv (messenger) a přes další aplikace. Cena tohoto robota se pohybuje kolem 8 tisíc Kč měsíčně.

Softwaroví roboti v sobě kombinují konverzační umělou inteligenci s chytrými aplikacemi a volitelným propojením do podnikových systémů. Rozsah informací, které má Chytrá účetní Uršula k dispozici určujete vy a jejich bezpečnost je stejná jako v běžných cloudových službách.

Roboti nejsou náhradou lidských zaměstnanců, ale vytvoří jim prostor pro důležitější a kreativní činnosti a zvýší jejich komfort. Např. 2 zaměstnanci + softwarový robot zvládnou práci 3 lidí.

Demo verze robota Chytrá účetní Uršula

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Chytrá účetní Uršula – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti uživatelů s robotem Chytrá účetní Uršula? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme recenze informačních systémů, aplikací a robotů. Souhrnná recenze pro Chytrá účetní Uršula s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený z IT správců a manažerů z organizací podobných té vaší zde.

Chytrá účetní Uršula
  • Spokojenost uživatelů
  • Podpora a aktualizace
  • Dodavatelská síť
3.8

A váš názor na Chytrá účetní Uršula?

Demo a videa

Demo verze Chytrá účetní Uršula

Demo verze Chytrá účetní Uršula není v tuto chvíli k dispozici, více informací na stránce dodavatele zde.

Video: Pomohou už letos chytří chatboti personalistům?

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík