Chytrá asistentka Agáta

Info

Softwarový robot Chytrá asistentka Agáta

Chytrá asistentka Agáta zajistí pro firemní tým i jednotlivé podnikatele administrativní podporu dle aktuálních potřeb. Chytrá asistentka Agáta se postará o organizaci kalendáře, schůzek a úkolů, ohlídá priority, v zadaných intervalech a na vyžádání zpracuje reporty a ve spolupráci s člověkem i další služby, včetně zápisů z jednání, přípravu obchodní korespondence či zveřejňování příspěvků na sociálních sítích. Umí komunikovat prostřednictvím hlasu, mailu a krátkých zpráv. Výhodou virtuální asistentky Agáty je, že nic nezapomene a je k dispozici 24 hodin denně. Cena tohoto robota se pohybuje kolem 8 tisíc Kč měsíčně.

Softwaroví roboti v sobě kombinují konverzační umělou inteligenci s chytrými aplikacemi a volitelným propojením do podnikových systémů. Rozsah informací, které má Chytrá asistentka Agáta k dispozici určujete vy a jejich bezpečnost je stejná jako v běžných cloudových službách.

Roboti nejsou náhradou lidských zaměstnanců, ale vytvoří jim prostor pro důležitější a kreativní činnosti a zvýší jejich komfort. Např. 2 zaměstnanci + softwarový robot zvládnou práci 3 lidí.

Demo verze robota Chytrá asistentka Agáta

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Chytrá asistentka Agáta – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti uživatelů s robotem Chytrá asistentka Agáta? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme recenze informačních systémů, aplikací a robotů. Souhrnná recenze pro Chytrá asistentka Agáta s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený z IT správců a manažerů z organizací podobných té vaší zde.

Chytrá asistentka Agáta
  • Spokojenost uživatelů
  • Podpora a aktualizace
  • Dodavatelská síť
3.8

A váš názor na Chytrá asistentka Agáta?

Demo a videa

Demo verze Chytrá asistentka Agáta

Demo verze Chytrá asistentka Agáta a bližší informace jsou k dispozici na stránce dodavatele zde.

Video: Pomohou už letos chytří chatboti personalistům?

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík