Chatbot Feedyou

Info

Softwarový robot Chatbot Feedyou

Chatbot Feedyou zajišťuje přesně definovaný okruh služeb a procesů, umí komunikovat prostřednictvím krátkých zpráv (webchat, messengery, email) a přes různé aplikace. V případě, že chatbot narazí na své limity, předá práci lidskému zaměstnanci s informacemi o proběhlé komunikaci. Cena tohoto robota se pohybuje kolem 8 tisíc Kč měsíčně.

Softwaroví roboti v sobě kombinují konverzační umělou inteligenci s chytrými aplikacemi a volitelným propojením do podnikových systémů. Rozsah informací dostupných pro Chatbot Feedyou určujete vy a jejich bezpečnost je stejná jako v běžných cloudových službách.

Největší příležitosti pro využití robotizovaných procesů jsou v oblastech:

  • organizace a administrativa,
  • nábor a správa HR procesů,
  • technická a zákaznická podpora.

Roboti nejsou náhradou lidských zaměstnanců, ale vytvoří jim prostor pro důležitější a kreativní činnosti a zvýší jejich komfort.
Např. 2 zaměstnanci + softwarový robot zvládnou práci 3 lidí.

Demo verze robota Chatbot Feedyou

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Chatbot Feedyou – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti uživatelů s robotem Chatbot Feedyou? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme recenze informačních systémů, aplikací a robotů. Souhrnná recenze pro Chatbot Feedyou s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený z IT správců a manažerů z organizací podobných té vaší zde.

Chatbot Feedyou
  • Spokojenost uživatelů
  • Podpora a aktualizace
  • Dodavatelská síť
3.8

A váš názor na Chatbot Feedyou?

Demo a videa

Demo verze Chatbot Feedyou

Demo verze Chatbot Feedyou není v tuto chvíli k dispozici, více informací na stránce výrobce zde.

Video: Pomohou už letos chytří chatboti personalistům?

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík