Chatbot Datasys

Info

Softwarový robot Chatbot Datasys

Chatbot Datasys zajišťuje přesně definovaný okruh služeb a procesů, umí komunikovat prostřednictvím krátkých zpráv (webchat, messengery, email) a přes různé aplikace. Chatbot Datasys dokáže sloužit jako nákupní asistent, prodejce, poradce, asistentka nebo k řízení zaměstnanců v terénu. Cena tohoto robota se pohybuje kolem 300 tisíc Kč.

Softwaroví roboti v sobě kombinují konverzační umělou inteligenci s chytrými aplikacemi a volitelným propojením do podnikových systémů. Rozsah informací dostupných pro Chatbot Datasys určujete vy a jejich bezpečnost je stejná jako v běžných cloudových službách.

Největší příležitosti pro využití robotizovaných procesů jsou v oblastech:

  • organizace a administrativa,
  • nábor a správa HR procesů,
  • technická a zákaznická podpora.

Roboti nejsou náhradou lidských zaměstnanců, ale vytvoří jim prostor pro důležitější a kreativní činnosti a zvýší jejich komfort.
Např. 2 zaměstnanci + softwarový robot zvládnou práci 3 lidí.

Demo verze robota Chatbot Datasys

Informace k demo verzi a videa s návody či představením systému najdete pod záložkou Demo a videa výše. Pokud máte zájem o uživatelské recenze či předvedení práce v tomto systému (ve firmě podobné té vaší) využijte servis Asociace.

Chatbot Datasys – recenze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti uživatelů s robotem Chatbot Datasys? Asociace sdružuje firemní uživatele, manažery a IT správce ochotné podělit se o své zkušenosti – máme recenze informačních systémů, aplikací a robotů. Souhrnná recenze pro Chatbot Datasys s bodovým hodnocením je uvedena níže. Využijte zdarma či naplno konzultační tým sestavený z IT správců a manažerů z organizací podobných té vaší zde.

Chatbot Datasys
  • Spokojenost uživatelů
  • Podpora a aktualizace
  • Dodavatelská síť
3.8

A váš názor na Chatbot Datasys?

Demo a videa

Demo verze Chatbot Datasys

Demo verze Chatbot Datasys není v tuto chvíli k dispozici, více informací na stránce výrobce zde.

Video: Chatbot ELISA

Dodavatelé

Více informací najdete zde.

Otázky a diskuze

Co vás zajímá?

Upřesněte prosíme svůj dotaz či příspěvek
Košík