Speciální nabídka 3v1: studie + workshop + lyže

Jedinečná kombinace profesního a sportovního rozvoje – studie, workshop a lyžařský zájezd pro 2 osoby.

Díky Studii si rozšíříte přehled o aktuální pozici podnikových systémů, inovacích a postoji k nejnovějším technologiím ve středně velkých firmách v České republice. Zvýšíte svůj odborný kredit a své možnosti při plánování a diskuzích o procesech, správě dat a inovacích ve vaší firmě. (více zde)

Asociace dává dohromady odborníky z řad konzultantů i uživatelů, a vznikají tak inspirativní praktické diskuze. Právě to se chystá na workshopu Co ohrožuje IT manažery a co jejich zaměstnavatele? Podíváme se kombinace moderních technologií s novými podnikatelskými modely. Analyzujeme možnosti a rizika pronájmu kapacit, aplikací a procesů. Poznatky z tohoto workshopu jistě ocení i vaši nadřízení. (více zde)

A nakonec slíbený bonus k rozvoji motorických schopností a pozitivního přístupu k životu – osobní konzultace během lyžařského zájezdu do Alp. Tentokrát vás zveme do hotelu Plank v regionu San Martino a Passo Rolle – více zde. Doprava je buď vlastní (kdykoliv v průběhu akce 3. – 6. 3. 2016) či společným autobusem (odjezd středa 2. 3. večer, návrat v neděli 6.3. po lyžování). V rámci našeho bonusu dostáváte ubytování s polopenzí a 2denní skipass pro 2 osoby.

V rámci balíčku dostáváte:

  • kompletní studie ICT ve středně velkých firmách s rozborem
  • konzultace k tématu
  • workshop “Co ohrožuje IT manažery a jejich zaměstnavatele“
  • lyžařský zájezd do Alp pro 2 osoby

kolaz-hory

Akce, Akce realizované
Košík